Idealne prezenty świąteczne dla mamy

1. Książka pod tytułem “Pokochaj siebie. Przewodnik dla kobiet. Jak być dla samej siebie rozumiejącą, wspierającą i czułą przyjaciółką”

Jest to ckliwy pamiętnik pełniący rolę przewodnika. Dzieło przepełnione jest wieloma pełnymi motywacji stwierdzeniami, ćwiczeniami, testami, quizami, oraz poradami skierowanymi tylko i wyłącznie do kobiet. Jego głównym celem jest danie udzielenie wsparcie i pomocy przedstawicielkom płci pięknej w kontekście zbudowania o wiele wyższego niż do tej pory poczucia własnej wartości, czy zrozumieniu własnych potrzeb. Publikację autorstwa Megan Logan pokochała do tej pory ogromna rzesza kobiet z całego świata.

2. Szlafrok polarowy z napisem “Najwspanialsza mama na świecie”

Produkt wykonany został wyłącznie z wysokiej jakości poliestru wellsoft. Całość wyróżnia niebagatelny wygląd, wygoda podczas noszenia i niezwykle miękki w dotyku materiał. Szlafrok odziany jest w bardzo elegancki fason z kapturem, a także kieszeniami. Oczywiście jego główną zaletą jest piękna sentencja skierowana wprost do rodzicielki. Idealny prezent na święta, który na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę.

3. Książka pod tytułem “Zwyczajna kobieta”

Jest to zapierająca dech w piersiach powieść o uczuciach towarzyszących ludziom w związkach, a także projekcjach, w jakie ubieramy nasza szarą codzienność. Poznajemy losy dwójki zakochanych ludzi, żyjących w szczęśliwym małżeństwie, Tomka i Danki. Podział w ich relacji jest dość jasny i klarowny. Kobieta zajmuję się domem, oraz dziećmi, a w tym czasie mężczyzna zarabia pieniądze. Dance jednak cały czas brakuje tego czegoś. Bohaterka niemalże bez przerwy odnosi wrażenie, że mąż co raz bardziej odsuwa się od niej, a ona sama oczekuje czegoś więcej od swojego związku. W związku z tym próbuje za wszelką cenę uwieźć Tomka pokazując mu swoją prawdziwą, kobiecą atrakcyjność. Niestety bezowocnie. Kochanek nie znajdując wolnego czasu na wspólne spędzenie urlopu wysyła żonę na specjalne warsztaty dla kobiet w wyniku którego całe życie małżonków obróci się o 180 stopni. Warta uwagi komedia, która idealnie zapełni czas w zimne jesienne wieczory.

Daniel

View more posts from this author