Idealne prezenty świąteczne dla ojca

1. Perfumy dla mężczyzn DIOR Sauvage

Twórca perfum podczas ich tworzenia czerpał inspirację z bezkresnych obszarów dzikiej przyrody, gdzie wszystkie aromaty cudownie wznoszą się w powietrze. Zapach zawiera nuty świeżuteńkiej, ostrej mandarynki, łagodnej fasolki Tonka, oraz ciepłego, przyjemnego w woni drzewka sandałowego. Pachnidło w sposób wręcz idealny łączy orientalne wątki z intensywną świeżością. Dzięki temu otrzymaliśmy perfekcyjne połączenie. 

2. Książka pod tytułem “Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia”

Wybitne dzieło literackie w zupełnie nowy, nieznany dotąd sposób przedstawia postać jednego z największych celebrytów w Polsce Kuby Wojewódzkiego. Zasłynął on głównie z prowadzenia własnego telewizyjnego talk-show na antenie TVN, w którym zaprasza znane z polskiej kinematografii i nie tylko. Artysta od dziecka uwielbiał szokować innych i miał ku temu ogromne predyspozycje. Jego humor można w smaku porównać do najgorszych ruskich pestycydów. Autobiografia przepełniona jest wieloma interesującymi faktami z życia bohatera, niezwykle ciętych komentarzy, a także genialnych ripost. Jest gwarancją wielu godzin dobrej zabawy. Idealny prezent na dosłownie każdą okazję, którego zakup zdecydowanie okaże się strzałem w dziesiątkę.

3.Grawerowana karafka do whisky

Nie można zaprzeczyć temu, że dosłownie każdy wielbiciel wysokoprocentowego, szkockiego trunku powinien mieć taką karafkę w swoim barku. Produkt cechuje ręczne wykonanie z najwyższej jakości szkła, oraz w pełni spersonalizowany grawer wykonany za pomocą specjalistycznej techniki laserowej. Jej elegancja i prostota sprawiają, że naczynie wręcz idealnie dopasowuje się do dosłownie każdego wnętrz, bez wyjątku.

4. Wkład chłodzący do alkoholu marki Elegant

Jest to wręcz idealne rozwiązanie dla miłośników wina. Dzięki niemu smakosze będą mogli cieszyć się odpowiednią temperaturą ukochanego trunku. Produkt ma jeszcze jedną niezwykle praktyczną funkcję. Jest nią aerator powodujący napowietrzenie wina dzięki któremu są uwalniane jego wszystkie aromaty. 

 

Daniel

View more posts from this author